Vyhledávače na internetu

Největší zdroje návštěvnosti webů = vyhledávače na internetu

Celkové statistiky České republiky uvádějí, že z přibližně 90% návštěvníci na webové stránky vstupují prostřednictvím vyhledávačů na internetu. Z toho většina je ze Seznamu a Google. Poměr těchto dvou vyhledávačů závisí na oboru činnosti. Pokud vás problematika více zajímá, podívejte se na aktuální statistiku.

Návštěvnost mimo vyhledávače na internetu

Pouhých 5 až 15% návštěvníků webových stránek přichází ze všech ostatních zdrojů provozu. Vyhledávače na internetu tedy patří k největším zdrojům návštěvnosti optimalizovaných webových stránek. Ostatním zdrojům provozu, jako je přímá návštěvnost, prokliky z odkazů apod. patří pouhá osmina provozu na webových stránkách.

U stránek neoptimalizovaných tato čísla ovšem neplatí. Návštěvnost osobních stránek, věnovaných sousedovic pejskovi, mohou mít celou návštěvnost realizovánu z přímého zadání url adresy webu do internetového prohlížeče, případně z prokliků v e-mailech. Nyní pomiňme tu skutečnost, že mnoho uživatelů internetu nezadá url adresu do adresního řádku prohlížeče, ale do vyhledávacího pole vyhledávače.

Existují také firemní stránky, které příliš nevyužívají vyhledávače na internetu a většina návštěvnosti je realizována prostřednictvím PPC reklamních kampaní.

Existují stránky zapomenuté na subdoménách, na které někdy někdo přijde ze zapomenutých odkazů na jiných stránkách.
Svatební oznámení vzory a pozvánky ke svatebnímu stolu v širokém výběru . Svatební texty, motta a citáty na svatební oznámení.
Focení dětí a těhotných žen Výroba pohlednic Oboustranně barevné pohlednice a firemní kalendáříky včetně fotografování.
Snubní prsteny v jednoduchém a přehledném e-shopu ušetří nejen část předsvatebního shonu, ale i vaši peněženku.

www.umisteni-na-seznamu.cz

SEO

Hlavní menuSEO
SEO optimalizace
Vyhledávače na internetu
Pozice ve vyhledávačích
Webdesign SEO
Seo analýza
Seo lišta
Seo servis
PPC reklama
Zpětné odkazy
Budování zpětných odkazů
Výměna odkazů

Příklady
1) Optimalizace webu
2) Seo optimalizace webu
3) Optimalizace pro vyhledávače
4) Optimalizace stránek

Odkazy na
World Wide Web

TOPlist